VÝSTAVY

 

JOAN BREHMS (1907-1995): SCÉNOGRAF / ARCHITEKT / MALÍŘ / AUTOR PRINCIPU OTÁČIVÉHO HLEDIŠTĚ

Národní muzeum, Kláštery Český Krumlov a Jihočeské divadlo v Českých Budějovicích si Vás dovolují pozvat na slavnostní dernisáž výstavy, která se uskuteční v sobotu 29. 9. 2018 od 21 hodin, ve Velkém sále Klášterů Český Krumlov. Výstavu připravilo Národní muzeum spolu s Archivem Joana Brehmse pod záštitou místopředsedy Senátu parlamentu České republiky pana Jiřího Šestáka. Nad prezentací výstavy v Českém Krumlově převzal záštitu starosta města Český Krumlov pan Dalibor Carda. Od 10. 10. 2018 až do 31. 12. 2018 můžete výstavu navštívit v budově Jihočeského divadla v Českých Budějovicích.

Informace pro návštěvníky
Otevřeno: denně od 10 do 18 hodin
Vstupné: 60,- Kč / snížené 40,- Kč

__________________________________________________________________________________________________

JIŘÍ HAVLÍK: PRŮVAN ČESKOKRUMLOVSKÝCH KLÁŠTERŮ

Výstava černobílých fotografií českokrumlovského výtvarníka Jiřího Havlíka mapující více než dvacetileté období, kdy autor žil a tvořil přímo v krumlovských klášterech. Jiří Havlík je svými díly nejenom fotografickými zastoupen v mnoha soukromých sbírkách doma i v zahraničí. Za svou fotografickou tvorbu obdržel několik cen a odborných uznání.

Informace pro návštěvníky
Otevřeno: denně od 10 do 18 hodin
Vstupné: zdarma

 

 

                                      

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     

 

› Zásady ochrany osobních údajů.

› Přihlašte se k odběru klášterních novinek.