Tajemná stezka klášterní zahradou

V sobotu 30. 4. 2016 se za spolupráce s Českokrumlovským divadlem uskutečnila akce pro děti pod názvem „Tajemná stezka klášterní zahradou“. Akce probíhala v areálu Klášterní zahrady od 20:30 do 23:00 a zúčastnilo se jí cca 250 dětí v některých případech doprovázených rodiči. Smyslem akce bylo netradiční formou provést děti potemnělým areálem zahrady, nasvíceným pouze svíčkami. V neposlední řadě se také jednalo o prezentaci prací studentů SUPŠ sv. Anežky České oboru Scénická interiérová a výstavní tvorba. V proběhu trasy minuli účastníci čtyři místa s připravenými instalacemi (had v koruně stromu, dřevěná zvířata v místě pergoly, kostlivec a strom se strašidelnými maskami se zlatým pokladem).

Součástí večera bylo i vynesení a zapálení čarodějnice. Ta byla vytvořena studenty 3. ročníku oboru Grafický design pod vedení MgA. Karla Dvořáka. 

Akce měla u veřejnosti a především u dětí velmi kladný ohlas.

 

MgA. Jan Bobáň

vedoucí oboru

Scénická interiérová a výstavní tvorba

Výběr z kalendáře akcí

Otevřít kalendář akcí

Provozovatelé a partneři

Klášter minoritů je ve vlastnictví Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou

Kontaktní formulář

Pokud jste na našich stránkách nenašli potřebné informace, nebo máte dotazy čí připomínky, zašlete nám je. Odpověď obdržíte na zadaný e-mailový kontakt v nejkratší mozné době. Děkujeme.

(jiný kód) Antispam
Zavřít

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze za účelem kontaktování návštěvníka.
* povinné položky, bez nich není možné zprávu odeslat

Overlay loader