PROVOZOVATELÉ A PARTNEŘI

MĚSTO ČESKÝ KRUMLOV

Křivolaké uličky, romantická zákoutí a unikátní komplex měšťanských domů s impozantní dominantou zámku nad meandrem Vltavy, vynikající výstavy umělců světoznámých jmen, koncerty, hudební festivaly, divadelní představení, hospůdky, kavárny i středověké krčmy.

VÍCE

MĚSTSKÉ DIVADLO Č. K.

Posláním Městského divadla Český Krumlov je přinášet celoročně do Českého Krumlova kvalitní, žánrově pestrou kulturní nabídku pro všechny věkové kategorie. A to především pro občany města a okresu. Městské divadlo Český Krumlov o.p.s. je obecně prospěšnou společností.

VÍCE

SUPŠ SV. ANEŽKY ČESKÉ

SUPŠ byla po vypracování projektu zařazena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy do sítě státních škol v roce 1991. Její patronkou se stala sv. Anežka z rodu Přemyslovců, která podporovala umění a vzdělanost. Výuka na SUPŠ sv. Anežky České probíhá formou čtyřletého denního studia.

VÍCE

CENTRUM BAROKNÍ KULTURY

Myšlenkou a cílem „Centra barokní kultury“ v rámci projektu Revitalizace areálu klášterů Český Krumlov (IOP) bylo vytvořit funkční, časově perspektivní výukové centrum, které bude prvořadně zázemím pro dobové osvojování širokého komplexu barokních umění v rámci tzv. barokní opery.

VÍCE

 

 

 

 

 

                                      

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     

 

› Zásady ochrany osobních údajů.

› Přihlašte se k odběru klášterních novinek.