TÁBORY

 

Příměstské tábory v Klášterech

V době jarních, letních, podzimních i dalších prázdnin a volných dnů pořádáme pro děti příměstské tábory. Děti na nich objevují, hrají si, tvoří i pátrají. Stávají se archeology, hledači pokladů, řemeslníky, botaniky nebo třeba i mnichy a jeptiškami. Tábory jsou zaměřené na prohlubování znalostí a dovedností dětí ve věku 6 -10 let z oblasti historie, kultury, botaniky, ale i rozvíjení manuální zručnosti, kreativity a estetického vnímání. Nebojte se, že by snad dětem tábory připomněly školu, toho, že se něco učí, si ani nevšimnou. Vzdělávání probíhá přirozenou cestou v historickém prostředí Klášterů v průběhu her a tvořivých činností. Součástí příměstských táborů jsou i nejrůznější aktivity na čerstvém vzduchu v Klášterní zahradě či historickém centru města. Cílem tábora je umožnit dětem aktivně a zábavně strávit prázdninové dny.

_____________________________________________________________________________

 

PODZIMNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V KLÁŠTERECH 29. - 30. 10. 2018

Staňte se opět klášterními dobrodruhy! Klášterní dobrodruzi objevují, hrají si, tvoří i pátrají! Stanou se archeology, alchymisty, řemeslníky a hledači pokladů! Vaše děti se s námi o dvoudenních podzimních prázdninách určitě nudit nebudou, a navíc se dozví i mnoho zajímavého z historie i dalších oborů lidských činností. A co víc! Objeví tajemné prostory kláštera i klášterních zahrad a okolí... V Klášterech je neustále co objevovat!

Věk: 6 - 10 let
Cena: 750,- Kč / dva dny (v ceně jsou zahrnuty obědy a výroba vlastních řemeslných výrobků)
Přihlášky a rezervace: Návštěvnické centrum, Mgr. Eliška Rolníková
Kontakt: tel. +420 725 554 705, e-mail: rolnikova.e@divadlock.cz

KE STAŽENÍ » PŘIHLÁŠKA

 

                                      

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     

 

› Zásady ochrany osobních údajů.

› Přihlašte se k odběru klášterních novinek.