Nová výstava: Joan Brehms

Nová výstava: Joan Brehms

Kde: Areál klášterů

Kdy: od 6. 6. 2018

Tématické zaměření: Výstava Joan Brehms

Vhodné pro: Dospělé

JOAN BREHMS (1907-1995): SCÉNOGRAF / ARCHITEKT / MALÍŘ

Národní muzeum, Kláštery Český Krumlov a Jihočeské divadlo v Českých Budějovicích si Vás dovolují pozvat na slavnostní otevření výstavy, které se uskuteční

 

ve středu 6. 6. 2018 od 18 hodin, ve Velkém sále Klášterů Český Krumlov

 

Výstavu připravilo Národní muzeum spolu s Archivem Joana Brehmse pod záštitou místopředsedy Senátu parlamentu České republiky pana Jiřího Šestáka. Po úspěšném uvedení v Brehmsově rodné lotyšské Libavě a hlavním městě Riga nyní výstava, pořádaná ve spolupráci Národního muzea, Klášterů Český Krumlov a Jihočeského divadla, přichází ve své rozšířené verzi do Českého Krumlova v rámci 60. výročí Otáčivého hlediště. Nad prezentací výstavy v Českém Krumlově převzal záštitu starosta města Český Krumlov pan Dalibor Carda.

 

V Seminárních místnostech Klášterů Český Krumlov se tak v době od 6. 6. 2018 do 30. 9. 2018 a v budově Jihočeského divadla v Českých Budějovicích od 10. 10. 2018 do 31. 12. 2018 představí široké veřejnosti osobnost všestranného umělce Joana Brehmse, otce principu otáčivého hlediště, autora původní koncepce a dlouholetého scénografa Jihočeského divadla. 

 


 

Informace pro návštěvníky

Otevřeno: denně od 10 do 18 hodin

Vstupné: 60,- Kč / snížené 40,- Kč

Výběr z kalendáře akcí

Otevřít kalendář akcí

Provozovatelé a partneři

Klášter minoritů je ve vlastnictví Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou

Kontaktní formulář

Pokud jste na našich stránkách nenašli potřebné informace, nebo máte dotazy čí připomínky, zašlete nám je. Odpověď obdržíte na zadaný e-mailový kontakt v nejkratší mozné době. Děkujeme.

(jiný kód) Antispam
Zavřít

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze za účelem kontaktování návštěvníka.
* povinné položky, bez nich není možné zprávu odeslat

Overlay loader