Archiv programů

DIVADLO KOŇMO "Vodnická pohádka"

DIVADLO KOŇMO "Vodnická pohádka"

Kde: Klášter klarisek, Nádvoří klarisek

Kdy: 15. 7. 2016

Vhodné pro: Děti i dospělé

Délka programu: od 18,00 hod.

Takřka klasická česká pohádka s lakotnou mlynářkou, přitroublým mlynářem, hodnou Bětuškou, zeleným vodníkem a opravdovým čertem, ve které se mlýnské kolo možná zatočí a dobro nad zlem jako již tradičně zvítězí.                 

Legendární představení divadelní společnosti Koňmo, bylo premiérováno coby činoherní verze pro pět herců se značným prostorem pro improvizaci v červenci roku 1995 (první zaznamenaný honorář činil 1700 korun, osm lahvářů a čtyři žvejky).

Pohádka jest provozována zaručeně živě, stejně tak písně jsou doprovázeny na opravdové hudební nástroje. Po jejím skončení umělci obvykle neprchají nabubřele do svých karavanů (musí si to koneckonců sami zbourat, naložit a odvézt), často se dokonce noří do bezprostředních hovorů s divákem, jenž si na ně při té příležitosti může klidně sáhnout.

 


Informace pro návštěvníky

Vstupné: 60 Kč

Vstupenky je možné rezervovat na čísle 725 554 705, na emailové adrese: rezervace@divadlock.cz či zakoupit přímo před představením v Návštěvnickém centru, Klášterní dvůr 97 Český Krumlov.

Výběr z kalendáře akcí

Otevřít kalendář akcí

Provozovatelé a partneři

Klášter minoritů je ve vlastnictví Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou

Kontaktní formulář

Pokud jste na našich stránkách nenašli potřebné informace, nebo máte dotazy čí připomínky, zašlete nám je. Odpověď obdržíte na zadaný e-mailový kontakt v nejkratší mozné době. Děkujeme.

(jiný kód) Antispam
Zavřít

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze za účelem kontaktování návštěvníka.
* povinné položky, bez nich není možné zprávu odeslat

Overlay loader