Aktuality

Spolek Naděje pro všechny v klášterech

28.10.2017

O víkendu 27. - 28. 10. 2017 klášery navštívil spolek Naděje pro všechny.

Spolek Naděje pro všechny v klášterech

Pátek 27.10.2017 byl v klášterech ve znamení dokončovacích prací před vernisáží výstavy Anděl Páně II a informace, že se k nám chystají klienti spolku -Naděje pro všechny - nás tak zastihla v jejich samotném finále. Nicméně po rychlém přeorganizování prací v expozicích nic nebránilo tomu, aby se v odpoledních hodinách celá interaktivní expozice mohla zaplnit hendikepovanými z druhé strany republiky. Naše prvotní obavy z velké skupiny se rychle vytratily a s úžasnými návštěvníky se prohlídka stala zážitkem i pro všechny animátory. Před odchodem jsme zjistili, že se uvidíme ještě další den při vernisáži výstavy a i toto shledání bylo opět moc příjemné.

Obětavost a pozornost se kterou se vedoucí skupiny starali o své svěřence nás naplnila pocitem, že stále najde někdo, kdo se těm, kteří pomoc potřebují věnuje s láskou, odhodláním a radostí. Kláštery jako takové vždy bývaly místem s výjimečnou atmosférou a tento víkend díky spolku Naděje pro všechny opravdu byl pro nás pro všechny o něco výjimečnější. Třeba i tím, že naprosto neplánovaně obohatili program na nádvoří o hudební vložku a "donutili" tak mnoho procházejících ke krátké zastávce. Děkujeme moc za návštěvu a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

Výběr z kalendáře akcí

Otevřít kalendář akcí

Provozovatelé a partneři

Klášter minoritů je ve vlastnictví Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou

Kontaktní formulář

Pokud jste na našich stránkách nenašli potřebné informace, nebo máte dotazy čí připomínky, zašlete nám je. Odpověď obdržíte na zadaný e-mailový kontakt v nejkratší mozné době. Děkujeme.

(jiný kód) Antispam
Zavřít

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze za účelem kontaktování návštěvníka.
* povinné položky, bez nich není možné zprávu odeslat

Overlay loader