Aktuality

Kláštery v LipnoCard

1.4.2017

Je to tak! Kláštery jsou součástí LipnoCard i v roce 2017.

Kláštery v LipnoCard

Jste-li sportovně založení a trávíte dovolenou spíše aktivně, jistě vás zaujme široká nabídka zábavy v rámci LipnoCard. V létě ale není vždy jen hezky, a tak je potřeba vymyslet zábavu i za nepříznivého počasí. A právě tehdy se nabízí výlet do města Český Krumlov a do našich klášterů, kde nikdy není nuda! S dětmi můžete strávit třeba i celé odpoledne v Interaktivní expozici lidských dovedností, kde od sklepa až po půdu budete zdokonalovat své schopnosti výrobou šablonové výmalby, zdobením svíček, mísením lektvarů, tvorbou solí do koupele a bylinných směsí a olejů. Jak si děti hráli napříč historií vyzkoušíte v naší herně a tanec se smrtí si zatančíte na půdě. Vlastními silami si také můžete vyrobit tradiční řemeslné výrobky pod dohledem břašnáře, ševce, sedláře, knihaře, pekařky, sklářky, hrnčíře a kováře. Dozvědět se více o historii krumlovských klášterů a obdivovat dochovanou architekturu i sakrální předměty můžete v expozici Život a umění v krumlovských klášterech.

Kláštery vám dopřejí zábavu na celý den, proto můžete k odpočinku využít oddychového centra, kde si jistě nebudete moci vybrat z dobrot vyráběných dle receptur původní klášterní kuchařky.

Brožura LipnoCard ke stažení ZDE

Výběr z kalendáře akcí

Otevřít kalendář akcí

Provozovatelé a partneři

Klášter minoritů je ve vlastnictví Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou

Kontaktní formulář

Pokud jste na našich stránkách nenašli potřebné informace, nebo máte dotazy čí připomínky, zašlete nám je. Odpověď obdržíte na zadaný e-mailový kontakt v nejkratší mozné době. Děkujeme.

(jiný kód) Antispam
Zavřít

Poskytnuté osobní údaje budou použity pouze za účelem kontaktování návštěvníka.
* povinné položky, bez nich není možné zprávu odeslat

Overlay loader